Jak vytvořit barevnou koupelnu, která se neokouká.

Jak vytvořit barevnou koupelnu, která se neokouká.

Miluju mozaiky a miluju tyrkysovou barvu.  Obě tyto mé lásky se odrazily v návrhu naší koupelny. Lítala jsem po prodejnách a sháněla obklad, který by mi padl do oka. Nakonec jsem na webu našla vítězku. Nepravidelnou mozaiku s názvem JAZZ. Mimochodem ten mám taky moc ráda. Je stejně nepravidelný a originální, jako tahle mozaika.

Chtěla jsem vidět, jak mozaika vypadá ve skutečnosti. Bohužel jsem za svou favoritkou musela vyrazit na výlet až do Českých Budějovic. Výprava se vydařila a mozaika nezklamala. Oddychl si hlavně manžel. Představa, že ho budu vláčet po dalších prodejnách, byla dosti zdrcující.  Uf….

Na velikosti koupelny a jejím vybavení jsme se vcelku shodli. Hlavní bylo, ať koupelna dobře zvládne ranní špičku. Dvě umyvadla byly jasná volba. Pak vana pro děti, sprchový kout pro dospěláky, záchod a velký žebřík. Máme podlahové topení, tak aby bylo kde sušit ručníky.

Na stěně vedle vany jsem si vymyslela otevřené niky. Byla jsem ze svého nápadu nadšená. Do té chvíle, než jsem svůj skvělý nápad oznámila obkladačům. Ti pronesli pár sprostých slov a pustili se do práce J. No a jak to dopadlo, si prohlédněte na fotkách.

Už bydlíme nějakou tu chvíli a zatím nemám pocit, že by mě barevná koupelna omrzela. Co říkáte?