Poštovní schránka, to není nějaká lecjaká věc

Poštovní schránka, to není nějaká lecjaká věc

Dostat v dnešní době pohlednici nebo dopis se už pomalu stává výjimečnou záležitostí. U našich přátel a rodiny tento krásný zvyk naštěstí zatím nevymizel. Moje ségra Bára s rodinou jsou pohlednicoví nadšenci. Využijí pro poslání pohlednice každou příležitost. Loni o prázdninách se Bára vdávala a kamarádi jim vymysleli skvělý dárek.

Koupili 52 různých zajímavých pohlednic. Pohlednice pak tajně rozdělili mezi všechny svatebčany tak, že na každého vyšly 2 nebo 3. Každá pohlednice měla svoje číslo týdne v roce a svatebčané dostali za úkol ve stanoveném týdnu poslat novomanželům pohled. Každý týden po celý rok pak Bára s Vaškem dostávali od svých přátel a příbuzných (a ještě chvíli dostávat budou) pohlednice. Chvíli jim trvalo, než tajemství prokoukli. Je krásné každý týden najít ve schránce nový pozdrav od přítele.

Já jsem na všechny ty pohlednice, dopisy a přání pro naši rodinu vytvořila tuto zvláštní schránku. Je to moje barevná kovová Američanka. Líbí se vám? Ráda vytvořím další novou originální i vám.

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *